Nedjelja, 26. veljače

velj 24, 2012 | Župni oglasi

ŽUPNI  OGLASI 27. II. – 4. III. 2012. god.


     Iduće nedjelje su mise: pučka u 900, misa mladih u 1100 i večernja u 1700 sati.

     Srijeda, petak i subota su kvatreni dani.

     U četvrtak je svečano klanjanje pred izloženim sakramentom u 2000 sati.

     U petak je Križni put sa skraćenom misom u 1700 sati.

     Kroz tjedan su večernje mise u 1700 sati, bit će ovim rasporedom:

Pon. (27):    Za pok. Vidu i Anđu Batinović, nar. Zora sa obitelji
                   Za pok. Ivana, Janju i Cviju, nar. Nedjeljko Konjevod
                  Za pok. iz ob. Kožul i Jonić nar. Tadija Drljo

Ut.  (28):    Za pok. Jozu Krešić, nar. obitelj
                 Za pok. Božicu Kordić, nar. kći Divna Perić sa ob
                  Za pok. Ivicu Galić, nar. obitelj

Srij. (29):    Za pok. Sofiju, nar. sin Robert Hubjar
                  Za pok. don Ivana Mršu, nar. Robert Hubjar
                   Za pok. Veru Šutalo, nar. Božana
        
Čet. (1):    Za pok. Božanu Mustapić, nar. Smilja Konjevo
                 Za pok. Vidu Krmek, nar. obitelj
                 Za pok. Andru i Janju Krešić, nar. Neđa Raič
        
Pet. (2):    Za pok. Franu Šutalo, nar. sestra Tereza Matić
                Za pok. iz obitelji Marić, nar. Dragica
                Milenko Jurković za pokojne

Sub. (3):    Duži 900:      Za pok. Peru, Danicu i Neđu, nar. Ana Matuško
                Crkva:           Vesna Krešić za svoje pokojne
                                    Vida Raič za svoje pokojne
        
Ned. (4):    U 900:         Matko Butigan za svoje pokojne
                 U 1100:         Vinko i Ivka Krmek za svoje pokojne
                                      Za pok. Ružu Krmke, nar. obitelj )
                 U 1700:        Z a   n a r o d
            
      U ovom su tjednu prvi petak, subota i nedjelja.

     Časne sestre organiziraju 10. ožujka u 1400 sati duhovnu obnovu za majke,  tema: odgoj djece. Predaje don Petar Palić iz Dubrovnik te sesre Genoveva i Ružica. Dobro bi bilo da se zainteresirane majke prijave č. s. Terezi.
——————————————
Od uprave i radnika Elektroprivrede Neum zamoljeni smo da oglasimo njihovu zahvalu

Organizacijska jedinica:
Distribucija električne energije
Distribucijsko   područje    Jug
P  o  g  o  n           M  o  s  t  a  r
Poslovnica    –   Elektro   Neum

Predmet: Zahvala

Svima Vama koji ste se za nas molili, koji ste nas bodrili i poticali, svima koji ste nam na bilo koji način pomogli jedno veliko hvala. Hvala Vladi Matiću, koji se kroz snježne nanose probijao kako bi operativnim ekipama dostavio tople napitke. Hvala njegovoj ženi Marijani i majci Anđelki – Marićuši na jelu koje su nam pripremili. Također hvala Marinku Lovriću i Mati Lovriću Brkašu te njihovim djelatnicima na jelima koja su nam pripremili i dostavili.

Na poseban način hvala dobrovoljcima: Peri Periši Bjeloperi, Ivi, Božidaru i Ilki Bjeloperi, Ivici Tapaloviću, Toniju i Josipu Kralju, Andriji Obadu, Vidi Raiču, Nikoli (Drage) Prkačinu, Anti Previšiću, Šćepi Krmeku, Jozi i Dadi Previšiću, Boži Bogdanu, Dariju, Bori, Damiru, Zvonki, Marinku i Jozi Maslaću, Ivanu Miličeviću, Ivanu Jurkoviću – Šaldi i Mati Papcu koji su sa operativnim ekipama distribucije po ledenoj podlozi obilazili dalekovodne trase, kopali rupe te nosili betonske nogare i stupove.

                                                                                                    Rukovoditelj Poslovnice:
                                            
                                                     Mario Lovrić   

——————————————

(Eventualne nejasnoće i primjedbe možete uputiti na tel. 880-048 ili mobilni: 063 350-188.

Watch

Live Stream Current Sermon

REad

News & Stories

Prvopričesnici 2023.

Prvopričesnici 2023.

IVANO BABIĆBRUNO BABIĆMIHAEL BJELOPERAJURE BOGDANOVIĆMIA BUTIGANIVA ČARAPINAMARIETA ČULJAKROMEO DŽAJIĆDORA DŽONOTEA GALIĆKARLO GLAVINIĆLAURA GUSTINLANA KALAUZTOMISLAV KREČAKPETRA KREŠIĆJOSIP LJILJANIĆANTE MASLAĆANA MASLAĆIVAN MASLAĆGABRIELA MASLAĆMARIJA MATIĆBARBARA...

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Na Veliki četvrtak završava korizmeno vrijeme, a večernjom svetom misom započinje Vazmeno trodnevlje. Evo devet najvažnijih stvari koje trebamo znati o Velikom četvrtku! 1. POČETAK VAZMENOG TRODNEVLJA Veliki četvrtak kroz dugo je vrijeme bio isključen iz...

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

SLAVLJE MUKE GOSPODNJE Veliki je petak dan na koji je žrtvovan Krist naša Pasha, kada Crkva razmišlja o muci svoga Gospodina i Zaručnika i klanja se križu,  te se spominje svog izlaska iz boka Krista usnuloga na križu i moli za spas svega svijeta. Evo...