POČELA NOVA FAZA

sij 23, 2012 | Vijesti

Zvonik-WNAŠ NEUMSKI ZVONIK:

KRENULI SMO PREMA DOVRŠETKU…

Nevolje s ledenom kišom koje su pogodile Neum kako se ne pamti privremeno su prekinule radove i na našem zvoniku… Čim je otoplilo radovi su nastavljeni: skela je postavljena i neće se skidati dok zvonik ne bude posve gotov. Kamen se već postavlja na predviđene dijelove zvonika. Našli su se sponzori i za zvona pa se predviiđa blagoslov zvona početkom sezone, točnije na svetkovinu Presvteog Trojstva 3. lipnja oko 1800 sati – kako sada stvari stoje…

Watch

Live Stream Current Sermon

REad

News & Stories

Prvopričesnici 2023.

Prvopričesnici 2023.

IVANO BABIĆBRUNO BABIĆMIHAEL BJELOPERAJURE BOGDANOVIĆMIA BUTIGANIVA ČARAPINAMARIETA ČULJAKROMEO DŽAJIĆDORA DŽONOTEA GALIĆKARLO GLAVINIĆLAURA GUSTINLANA KALAUZTOMISLAV KREČAKPETRA KREŠIĆJOSIP LJILJANIĆANTE MASLAĆANA MASLAĆIVAN MASLAĆGABRIELA MASLAĆMARIJA MATIĆBARBARA...

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Na Veliki četvrtak završava korizmeno vrijeme, a večernjom svetom misom započinje Vazmeno trodnevlje. Evo devet najvažnijih stvari koje trebamo znati o Velikom četvrtku! 1. POČETAK VAZMENOG TRODNEVLJA Veliki četvrtak kroz dugo je vrijeme bio isključen iz...

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

SLAVLJE MUKE GOSPODNJE Veliki je petak dan na koji je žrtvovan Krist naša Pasha, kada Crkva razmišlja o muci svoga Gospodina i Zaručnika i klanja se križu,  te se spominje svog izlaska iz boka Krista usnuloga na križu i moli za spas svega svijeta. Evo...