BLAGOSLOV OBITELJI

sij 5, 2012 | Vijesti

Blagoslov-2DOVRŠEN BLAGOSLOV OBITELJI

Blagoslov obitelji u našoj župi dovršili smo u srijedu 4. siječnja kasno uvečer. Pohodili smo sve obitelji koje su redovito do sada tražile blagslov kao i nove koje su se prijavile ili zamolile susjede da ih pohodimo. Zamršenost neumskih uličica možda je uzrokovala i koji nenamjerni nesporazum pa je netko uzalud čekao… Žao nam je, sve se može popraviti! Kuće obitelji koje nisu bile otvorene u zakazano vrijeme, kako je unaprijed najavljeno, blagoslovili smo izvana te ostavili uobičajenu naljepnicu i kalendar… oni će primiti blagoslov na Bogojavljenje u crkvi ili na bilo kojoj misi na koju duođu! Svima toplo zahvaljujemo na kršćanskom prijemu!
 

Watch

Live Stream Current Sermon

REad

News & Stories

Prvopričesnici 2023.

Prvopričesnici 2023.

IVANO BABIĆBRUNO BABIĆMIHAEL BJELOPERAJURE BOGDANOVIĆMIA BUTIGANIVA ČARAPINAMARIETA ČULJAKROMEO DŽAJIĆDORA DŽONOTEA GALIĆKARLO GLAVINIĆLAURA GUSTINLANA KALAUZTOMISLAV KREČAKPETRA KREŠIĆJOSIP LJILJANIĆANTE MASLAĆANA MASLAĆIVAN MASLAĆGABRIELA MASLAĆMARIJA MATIĆBARBARA...

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Na Veliki četvrtak završava korizmeno vrijeme, a večernjom svetom misom započinje Vazmeno trodnevlje. Evo devet najvažnijih stvari koje trebamo znati o Velikom četvrtku! 1. POČETAK VAZMENOG TRODNEVLJA Veliki četvrtak kroz dugo je vrijeme bio isključen iz...

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

SLAVLJE MUKE GOSPODNJE Veliki je petak dan na koji je žrtvovan Krist naša Pasha, kada Crkva razmišlja o muci svoga Gospodina i Zaručnika i klanja se križu,  te se spominje svog izlaska iz boka Krista usnuloga na križu i moli za spas svega svijeta. Evo...