STATISTIKA 2011. GODINE

pro 31, 2011 | Vijesti

crkva-puna-2STATISTIKA 2011. GODINE

Prema matičnim knjigama i drugoj dokumentaciji
tijekom 2011. godine u našoj župi je:
1) Kršteno 36 djece: 18 dječaka  i 18 djevojčica (12 više nego 2010.)
     Prvopričesnika je bilo: 37 (3 manje nego 2010.)
     Krizmanika je bilo 59  (1 manje nego 2010.)

2) Vjenčanih parova u župi bilo je 10, od toga 11 naših župljana a još 3 naša župljanina vjenčana su izvan župe, ukupno vjenčano  14. župljana.

3) U Maticu umrlih upisano je 16 pokojnika, od toga 13 župljana Naime, 6 pokojnika iz drugih župa ukopano je u neumskim grobljima, a 3 pokojna naša župljanina u grobljima izvan župe.

          Pa i nije loše, zare ne?

Watch

Live Stream Current Sermon

REad

News & Stories

Prvopričesnici 2023.

Prvopričesnici 2023.

IVANO BABIĆBRUNO BABIĆMIHAEL BJELOPERAJURE BOGDANOVIĆMIA BUTIGANIVA ČARAPINAMARIETA ČULJAKROMEO DŽAJIĆDORA DŽONOTEA GALIĆKARLO GLAVINIĆLAURA GUSTINLANA KALAUZTOMISLAV KREČAKPETRA KREŠIĆJOSIP LJILJANIĆANTE MASLAĆANA MASLAĆIVAN MASLAĆGABRIELA MASLAĆMARIJA MATIĆBARBARA...

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Na Veliki četvrtak završava korizmeno vrijeme, a večernjom svetom misom započinje Vazmeno trodnevlje. Evo devet najvažnijih stvari koje trebamo znati o Velikom četvrtku! 1. POČETAK VAZMENOG TRODNEVLJA Veliki četvrtak kroz dugo je vrijeme bio isključen iz...

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

SLAVLJE MUKE GOSPODNJE Veliki je petak dan na koji je žrtvovan Krist naša Pasha, kada Crkva razmišlja o muci svoga Gospodina i Zaručnika i klanja se križu,  te se spominje svog izlaska iz boka Krista usnuloga na križu i moli za spas svega svijeta. Evo...