PROSLAVILI SMO BOŽIĆ

pro 25, 2011 | Vijesti

narod-3BOŽIĆ SMO  DOSTOJNO PROSLAVILI

Uz  zvuk božićnih pjesama s elektronskih zvona narod se slijevao k crkvi Gospe od Zdravlja sa svih strana. U 1100 sati mladi su pod vodstvom Marija Solde i č. s. Tereze otpočeli božićni program. Fotose iz programa objavit ćemo na stranici mladih i djece te ministranata.
 

Ovdje želimo kratko istaknuti kako je slavlje proteklo u pravoj atmosferi Tihe Svete  Noći. U crkvu, dakako, svijet nije mogao stati, premda je prostrana. Umalo sav puk pristupio je svetoj pričesti da se Gospodin rodi u njihovoj duđi…
 
Narod-5Priest-4

Watch

Live Stream Current Sermon

REad

News & Stories

Prvopričesnici 2023.

Prvopričesnici 2023.

IVANO BABIĆBRUNO BABIĆMIHAEL BJELOPERAJURE BOGDANOVIĆMIA BUTIGANIVA ČARAPINAMARIETA ČULJAKROMEO DŽAJIĆDORA DŽONOTEA GALIĆKARLO GLAVINIĆLAURA GUSTINLANA KALAUZTOMISLAV KREČAKPETRA KREŠIĆJOSIP LJILJANIĆANTE MASLAĆANA MASLAĆIVAN MASLAĆGABRIELA MASLAĆMARIJA MATIĆBARBARA...

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Na Veliki četvrtak završava korizmeno vrijeme, a večernjom svetom misom započinje Vazmeno trodnevlje. Evo devet najvažnijih stvari koje trebamo znati o Velikom četvrtku! 1. POČETAK VAZMENOG TRODNEVLJA Veliki četvrtak kroz dugo je vrijeme bio isključen iz...

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

SLAVLJE MUKE GOSPODNJE Veliki je petak dan na koji je žrtvovan Krist naša Pasha, kada Crkva razmišlja o muci svoga Gospodina i Zaručnika i klanja se križu,  te se spominje svog izlaska iz boka Krista usnuloga na križu i moli za spas svega svijeta. Evo...