MISE NA BOŽIĆNE BLAGDANE

pro 24, 2011 | Vijesti

StjepanMISE NA Ivan-apostol

BOŽIĆNE BLAGDANE

BOŽIĆ:   -Ponoćka u 2400 (t.j. 0000) sati
              –  Pučka misa u 900 sati,
              – Misa mladih u 1100 sati.. Večernja misa nije predviđena, pohodite svoje prijatelje!!!
 
SV. STJEPAN. – Pučka misa u 900 sati,
                – Misa u groblju u 1100 sati i
               –  Večernja misa u crkvi u 1700 sati
 
SV. IVAN, NEVINA DJEČICA, SVETA OBITELJ:: večernje mmise u 1700( O sv. Stjepanu i
Ivanu pročitajte razmišljanje u rubrici: PASTORAL – KATEHEZA – KATMA)

Watch

Live Stream Current Sermon

REad

News & Stories

Prvopričesnici 2023.

Prvopričesnici 2023.

IVANO BABIĆBRUNO BABIĆMIHAEL BJELOPERAJURE BOGDANOVIĆMIA BUTIGANIVA ČARAPINAMARIETA ČULJAKROMEO DŽAJIĆDORA DŽONOTEA GALIĆKARLO GLAVINIĆLAURA GUSTINLANA KALAUZTOMISLAV KREČAKPETRA KREŠIĆJOSIP LJILJANIĆANTE MASLAĆANA MASLAĆIVAN MASLAĆGABRIELA MASLAĆMARIJA MATIĆBARBARA...

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Na Veliki četvrtak završava korizmeno vrijeme, a večernjom svetom misom započinje Vazmeno trodnevlje. Evo devet najvažnijih stvari koje trebamo znati o Velikom četvrtku! 1. POČETAK VAZMENOG TRODNEVLJA Veliki četvrtak kroz dugo je vrijeme bio isključen iz...

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

SLAVLJE MUKE GOSPODNJE Veliki je petak dan na koji je žrtvovan Krist naša Pasha, kada Crkva razmišlja o muci svoga Gospodina i Zaručnika i klanja se križu,  te se spominje svog izlaska iz boka Krista usnuloga na križu i moli za spas svega svijeta. Evo...