BOŽIĆNE ISPOVIJEDI

pro 17, 2011 | Vijesti

ObiteljBOŽIĆNE ISPOVIJEDI ZA PAMĆENJE...
Obogodišnje božićne ispovijedi treba svakako ocieniti najvećom mogućom ocjenom! Na tri termina odazvalo se preko 1200 župljana. Deset svećenika je u tri termina ispovijedalo po više od sat vremena. Ministranti su marljivo brojili dijeljenje svete pričesti te je broj ispovjeđenih vijerno ustanovljen.. Ustrajmo u nevinosti koju nam je donio novorođeni Isus – naš brat, jer nas je naučio da Boga zovemo svojim Ocem što nas obvezuje na svetost življenja…

Watch

Live Stream Current Sermon

REad

News & Stories

Prvopričesnici 2023.

Prvopričesnici 2023.

IVANO BABIĆBRUNO BABIĆMIHAEL BJELOPERAJURE BOGDANOVIĆMIA BUTIGANIVA ČARAPINAMARIETA ČULJAKROMEO DŽAJIĆDORA DŽONOTEA GALIĆKARLO GLAVINIĆLAURA GUSTINLANA KALAUZTOMISLAV KREČAKPETRA KREŠIĆJOSIP LJILJANIĆANTE MASLAĆANA MASLAĆIVAN MASLAĆGABRIELA MASLAĆMARIJA MATIĆBARBARA...

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Na Veliki četvrtak završava korizmeno vrijeme, a večernjom svetom misom započinje Vazmeno trodnevlje. Evo devet najvažnijih stvari koje trebamo znati o Velikom četvrtku! 1. POČETAK VAZMENOG TRODNEVLJA Veliki četvrtak kroz dugo je vrijeme bio isključen iz...

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

SLAVLJE MUKE GOSPODNJE Veliki je petak dan na koji je žrtvovan Krist naša Pasha, kada Crkva razmišlja o muci svoga Gospodina i Zaručnika i klanja se križu,  te se spominje svog izlaska iz boka Krista usnuloga na križu i moli za spas svega svijeta. Evo...