KRIZMANICI 2011. GOD.

stu 25, 2011 | Krizmanici

KRIZMANICI 2011. GODINE

Krizm-2011-klupa-W

Krizm-2011
Tadija Babić, Laura Bačić, Petra Bačić, Monika Barišić, Josip Begušiuć, Mario begušić, Kristina Brajković, Marko Božić, Ana Bogdan, Ilija Bogdan,  Marko Buntić, Đuro Butigan, Lucija Butigan, Katarina Dodig, Andrea Glavinić, Anita Glavinić, Ivan Glavinić, Josip Glavinić, Jurica Glavinić, Nikola Glavinić, Alen Grejić, Mato Jović, Nikolina Knežević, Mario Konjevod, Marko Marčinko, Ivana Marić, Ivan Matić, Martin Matić, Vlaho Matić, Sara Matuško, Ivona Međugorac, Nives Mustapić, Ines Leženić, Jure Lovrić, Kristijan Novaković, Mario Njavro, Andrea Obad, Ivan Obad, Antonio Obradović, Luka Obradović, Tomislav Obradović, Ivona Puljić, Nikolina Previšić, Ana Prkačin, Anamarija Raguž P., Anamarija Raguž V., Antonija Raguž, Maja Raguž, Mladen Raguž, Stela Radojević, Ana raič, Filip Raič, Viktorija Raič, Vladimir Rebac, Kristijan Sentić, Željko Sentić, Lorena Terzić, Dijana Topalović, Ivana Vujnović, Lucija Vukorep, Gabrijel Vukasović

Watch

Live Stream Current Sermon

REad

News & Stories

Prvopričesnici 2023.

Prvopričesnici 2023.

IVANO BABIĆBRUNO BABIĆMIHAEL BJELOPERAJURE BOGDANOVIĆMIA BUTIGANIVA ČARAPINAMARIETA ČULJAKROMEO DŽAJIĆDORA DŽONOTEA GALIĆKARLO GLAVINIĆLAURA GUSTINLANA KALAUZTOMISLAV KREČAKPETRA KREŠIĆJOSIP LJILJANIĆANTE MASLAĆANA MASLAĆIVAN MASLAĆGABRIELA MASLAĆMARIJA MATIĆBARBARA...

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Na Veliki četvrtak završava korizmeno vrijeme, a večernjom svetom misom započinje Vazmeno trodnevlje. Evo devet najvažnijih stvari koje trebamo znati o Velikom četvrtku! 1. POČETAK VAZMENOG TRODNEVLJA Veliki četvrtak kroz dugo je vrijeme bio isključen iz...

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

SLAVLJE MUKE GOSPODNJE Veliki je petak dan na koji je žrtvovan Krist naša Pasha, kada Crkva razmišlja o muci svoga Gospodina i Zaručnika i klanja se križu,  te se spominje svog izlaska iz boka Krista usnuloga na križu i moli za spas svega svijeta. Evo...