KRIZMANICI 2010. GOD.

stu 25, 2011 | Krizmanici

KRIZMANICI 2010. GODINE

Krizmanici-2010-W

Bačić Mario, Begušić Branimir, Bjelopera Kristijan, Butigan Ana, Butigan Božidar, Ćubela Anđela,  Filipović Gabriela, Kalauz Ružica, Katić Nikola, Konjevod Janja, Konjevod Zvonimir, Krešić Ana,  Krešić Katarina,  Marčetić Ivana, Maslać Marko,  Njavro Domagoj, Rezo Ivona, Sentić Dijana, Žilić Tomislava, ender Josip, Butigan Slaven, Cupan Petra, Curić Lucijana, Daničić Marin, Hubjar Sofija, Jurković Adela, Knežević Anica, Knežević Lea, Koljnrekaj Antonio,  Mustapić Antun,  Njavro Ivan,  Opačak Kristijan, Obad Vedrana, Pavlović Zvonimir, Pergjoni Anita,  Prović Marina,  Raič Ana, Trogrlić Iva,  Škurla Lucija, Šutalo Iva,  Tadić Andrea,  Bačić Toni, Bogoje Ines, Božić Sonja, Džakula Helena,  Jogunica Vana,  Konjevod Josip,  Krmek Nikola, Matešić Ines,  Marenić Iva,  Matić Matea, Matuško Josipa, Matuško Marko,  Miličević Ivan, Obad Ana,  Pavić Dijana,  Šutalo Benjamin,  Šutalo Srećko, Vuletić Kristina, Žulj Nikolina

Watch

Live Stream Current Sermon

REad

News & Stories

Prvopričesnici 2023.

Prvopričesnici 2023.

IVANO BABIĆBRUNO BABIĆMIHAEL BJELOPERAJURE BOGDANOVIĆMIA BUTIGANIVA ČARAPINAMARIETA ČULJAKROMEO DŽAJIĆDORA DŽONOTEA GALIĆKARLO GLAVINIĆLAURA GUSTINLANA KALAUZTOMISLAV KREČAKPETRA KREŠIĆJOSIP LJILJANIĆANTE MASLAĆANA MASLAĆIVAN MASLAĆGABRIELA MASLAĆMARIJA MATIĆBARBARA...

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Na Veliki četvrtak završava korizmeno vrijeme, a večernjom svetom misom započinje Vazmeno trodnevlje. Evo devet najvažnijih stvari koje trebamo znati o Velikom četvrtku! 1. POČETAK VAZMENOG TRODNEVLJA Veliki četvrtak kroz dugo je vrijeme bio isključen iz...

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

SLAVLJE MUKE GOSPODNJE Veliki je petak dan na koji je žrtvovan Krist naša Pasha, kada Crkva razmišlja o muci svoga Gospodina i Zaručnika i klanja se križu,  te se spominje svog izlaska iz boka Krista usnuloga na križu i moli za spas svega svijeta. Evo...