KRIZMANICI 2009. GOD.

stu 25, 2011 | Krizmanici

KRIZMANICI 2009. GODINE


Krizm-2009-W

Doris Bačuć, Ana Batinović, Draženka Bilić, Mihael Bender, Nedjeljko Begušić, Mišo Bogdan, Ivan Bogdanović, Kristina Butigan, Antonija Butigan, Ivana Butigan, Slaven Butigan, Doris Čamo, Tomislav Đandara, Nikola Džakula, Mihaela Džono, Mario Glavinić, Ivan Glavinić, Tomsilav Hubjar, Antonio Jogunica, Marijana Jurešić, Toni Katić, Nikolina Kalauz, Marija Knežević, Matea Koncul, Ivan Krmek, Marko Kuzman, Barbara Kuzman, Iva Leženić, Stjepan Lovrić, Matea Matić, Zvonimir Matić, Ivan Matić, Antonio Matić, Marijan Marčinko, Lucijana Marčinko, Zvonimir Marić, Hrvoje Maslać, Maja Maslać, Antonija Miličević, Inga Mimica, Jure Menalo, Ivan Mustapić, Ivan Nikolić, Sanja Nikolić, Josip Njavro, Marija Obad, Mia Obad, Marijela Obad, Martina Obradović, Ivana Obradović, Domagoj Perić, Ivan Prce, Suzana Previšić, Ana Prović, Anđela Raguž, Pero Raguž, Domagoj Raič, Tomislav Raič, Mateo Raič, Kristijan Raič, Danijel Šilić, Nikola Šutalo, Mario Šutalo, Nikolina Vujnović.   

Watch

Live Stream Current Sermon

REad

News & Stories

Prvopričesnici 2023.

Prvopričesnici 2023.

IVANO BABIĆBRUNO BABIĆMIHAEL BJELOPERAJURE BOGDANOVIĆMIA BUTIGANIVA ČARAPINAMARIETA ČULJAKROMEO DŽAJIĆDORA DŽONOTEA GALIĆKARLO GLAVINIĆLAURA GUSTINLANA KALAUZTOMISLAV KREČAKPETRA KREŠIĆJOSIP LJILJANIĆANTE MASLAĆANA MASLAĆIVAN MASLAĆGABRIELA MASLAĆMARIJA MATIĆBARBARA...

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Na Veliki četvrtak završava korizmeno vrijeme, a večernjom svetom misom započinje Vazmeno trodnevlje. Evo devet najvažnijih stvari koje trebamo znati o Velikom četvrtku! 1. POČETAK VAZMENOG TRODNEVLJA Veliki četvrtak kroz dugo je vrijeme bio isključen iz...

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

SLAVLJE MUKE GOSPODNJE Veliki je petak dan na koji je žrtvovan Krist naša Pasha, kada Crkva razmišlja o muci svoga Gospodina i Zaručnika i klanja se križu,  te se spominje svog izlaska iz boka Krista usnuloga na križu i moli za spas svega svijeta. Evo...