KRIZMANICI 2006. GOD.

stu 25, 2011 | Krizmanici

KRIZMANICI 2006. GODINE

Krizm-2006-W

Antonia Bačić, Vinka Batinović, Ivan Begušić, Marina Bender, Ivona Bogdan, Matea Bogoje, Danijela Brajković, Jerko Čamo, Anita Džono, Martina Glavinić, Luka Jogunica, Ivona Jonjić, Kristina Kapetanović, Josip Katić, Nikolina Klišanin, Antonio Knežević, Kristijan Konjevod, Ružica Konjevod, Bruno Krešić, Ivana Krešić, Ivan Krešić, Kristina Krmek, Lorena Leženić, Božana Maslać, Ivana Marković, Cecilija Markov, Marijana Matić, Pero Matić, Ivan Mlikota, Nikolina Noković, Antonio Novaković, Kristijan Njavro, Neđo Njavro, Dražen Njavro, Goran Obad, Krešimir Pavlović, Katarina Perić, Darko Petrović, Hrvoje Petrović, Ela Putica, Marija Raič, Domagoj Raguž, Johana Raguž, Ivan Sentić, Mario Sentić, Matea Sentić, Milkica Šanje, Marijana Šimunović, Stjepan Šutalo, Ivana Šutalo, Tanja Šutalo, Antonela Šutalo, Antonio Žulj.

Watch

Live Stream Current Sermon

REad

News & Stories

Prvopričesnici 2023.

Prvopričesnici 2023.

IVANO BABIĆBRUNO BABIĆMIHAEL BJELOPERAJURE BOGDANOVIĆMIA BUTIGANIVA ČARAPINAMARIETA ČULJAKROMEO DŽAJIĆDORA DŽONOTEA GALIĆKARLO GLAVINIĆLAURA GUSTINLANA KALAUZTOMISLAV KREČAKPETRA KREŠIĆJOSIP LJILJANIĆANTE MASLAĆANA MASLAĆIVAN MASLAĆGABRIELA MASLAĆMARIJA MATIĆBARBARA...

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Na Veliki četvrtak završava korizmeno vrijeme, a večernjom svetom misom započinje Vazmeno trodnevlje. Evo devet najvažnijih stvari koje trebamo znati o Velikom četvrtku! 1. POČETAK VAZMENOG TRODNEVLJA Veliki četvrtak kroz dugo je vrijeme bio isključen iz...

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

SLAVLJE MUKE GOSPODNJE Veliki je petak dan na koji je žrtvovan Krist naša Pasha, kada Crkva razmišlja o muci svoga Gospodina i Zaručnika i klanja se križu,  te se spominje svog izlaska iz boka Krista usnuloga na križu i moli za spas svega svijeta. Evo...