PRVOPRIČESNICI 2011. GOD.

stu 24, 2011 | Prvopričesnici

PRVOPRIČESNICI 2011. GOD.

PRVOPRI-2011.-w 
Ivan Babić, Petra Bbić, Zorica Batinović, Marko Bender, Tanja Brajković, Barbara Dedić, Andrej Glavinić, Bruno Jogunica, Boris Matić, Marin Matić, Milan Matić, Lucija Matuško, Mario Pavlović, Antonela Perić, Barbara Putica,  Antonio Šutalo, Andrea Tomašević, Stipe Vujnović, Ivan Bačić, David Begušić, Darijo Bender, Petra Biško, Danijel Butigan, Antonio Džono, Marin Jogunica, Antonio Konjevod, Mateo Krnjić, Gabriela Lazarevć, Lucija Leženić, Vicka Marković, Tea Milanović, Marija Njavro, Lorena Raič, Marta Raič, Antonia Škobo, Mateo Škurla, Vinko Vujnović

Watch

Live Stream Current Sermon

REad

News & Stories

Prvopričesnici 2023.

Prvopričesnici 2023.

IVANO BABIĆBRUNO BABIĆMIHAEL BJELOPERAJURE BOGDANOVIĆMIA BUTIGANIVA ČARAPINAMARIETA ČULJAKROMEO DŽAJIĆDORA DŽONOTEA GALIĆKARLO GLAVINIĆLAURA GUSTINLANA KALAUZTOMISLAV KREČAKPETRA KREŠIĆJOSIP LJILJANIĆANTE MASLAĆANA MASLAĆIVAN MASLAĆGABRIELA MASLAĆMARIJA MATIĆBARBARA...

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Na Veliki četvrtak završava korizmeno vrijeme, a večernjom svetom misom započinje Vazmeno trodnevlje. Evo devet najvažnijih stvari koje trebamo znati o Velikom četvrtku! 1. POČETAK VAZMENOG TRODNEVLJA Veliki četvrtak kroz dugo je vrijeme bio isključen iz...

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

SLAVLJE MUKE GOSPODNJE Veliki je petak dan na koji je žrtvovan Krist naša Pasha, kada Crkva razmišlja o muci svoga Gospodina i Zaručnika i klanja se križu,  te se spominje svog izlaska iz boka Krista usnuloga na križu i moli za spas svega svijeta. Evo...