PRVOPRIČESNICI 2010. GOD.

stu 24, 2011 | Prvopričesnici

RVOPRIČESNICI 2010. GOD.

PRVOPRI-2010-w
 
Petar Bačić, Ana Brač, Marin Butigan, Karla Glavinić, Antonio Krmek, Mario Krmek, Tomislav Leženić, Ana Matuško, Zvonimir Obad, Karla Prkačin, Martina Pavlović, Sara Polojac, Ivan Radojević, Kristijan Raguž, Petra Raguž, Leo Raič, Ivan Sentić, Marko Šimić, Leonarda Škobo, Iva Vuletić, Patricija Babić, Karlo Bender, Ivan Bošković, Bruno Glavinić, Leonarda Glavinić, Nela Jurković, Daria Krešić, Gabrijela Krmek, Gabrijel Lovrić, Anđela Matić, Marko Menalo, Patricija Miholjević, Luka Mustapić, Hrvoje Njavro, Marija Obradović, Marko Papić, Mateo Pergjoni, Iva Putica, Miro Raič, Nikola Trogrlić, Ivana Dodig

Watch

Live Stream Current Sermon

REad

News & Stories

Prvopričesnici 2023.

Prvopričesnici 2023.

IVANO BABIĆBRUNO BABIĆMIHAEL BJELOPERAJURE BOGDANOVIĆMIA BUTIGANIVA ČARAPINAMARIETA ČULJAKROMEO DŽAJIĆDORA DŽONOTEA GALIĆKARLO GLAVINIĆLAURA GUSTINLANA KALAUZTOMISLAV KREČAKPETRA KREŠIĆJOSIP LJILJANIĆANTE MASLAĆANA MASLAĆIVAN MASLAĆGABRIELA MASLAĆMARIJA MATIĆBARBARA...

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Na Veliki četvrtak završava korizmeno vrijeme, a večernjom svetom misom započinje Vazmeno trodnevlje. Evo devet najvažnijih stvari koje trebamo znati o Velikom četvrtku! 1. POČETAK VAZMENOG TRODNEVLJA Veliki četvrtak kroz dugo je vrijeme bio isključen iz...

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

SLAVLJE MUKE GOSPODNJE Veliki je petak dan na koji je žrtvovan Krist naša Pasha, kada Crkva razmišlja o muci svoga Gospodina i Zaručnika i klanja se križu,  te se spominje svog izlaska iz boka Krista usnuloga na križu i moli za spas svega svijeta. Evo...