PRVOPRIČESNICI 2009. GOD.

stu 24, 2011 | Prvopričesnici

PRVOPRIČESNICI 2009. GOD.

pRVOPRI-2009-w

Ante Bačić, Barbara Begušić, Matea Begušić, Ružica Bender, Kristijan Butigan, Mia Drljo, Mateo Glavaš, Josip Jurković, Josip Kalauz, Petra Kalauz, Katarina Koncul, Izabela Konjevod, Dražen Krešić, Karlo Krešić, Vanja  Leženić, Ante Marić, Graciela Marić, Matea Marić, Daniel Marčinko, Zvonimir Matuško, Marin Menalo, Ines Milanović, Mario Obad, Anđela Obradović, Luciano Raguž, Marijan Klišanin, Ana Šutalo, Željko Šutalo, Kristina Tomašević, Petra Babić, Mihael Babić, Anđela Batinović, Antares Glavinić, Petra Glavinić, Ankica Katić, Iva Krešić, Katja Krešić, Ivana Kuzman, Antares Glavinić, Tea Lovrić, Josip Marčinko, .Mihael Matić, Monika Matić, Stjepan Matić, Josip Mišković, Josip Nikolić, Ivan Njavro, Dario Obad, Anđela Previšić, Nada Previšić, Ante Prović, Nikola Raguž, Hrvoje Rajič,  Ivana Škobo, Marija-Magdalena Šutalo

Watch

Live Stream Current Sermon

REad

News & Stories

Prvopričesnici 2023.

Prvopričesnici 2023.

IVANO BABIĆBRUNO BABIĆMIHAEL BJELOPERAJURE BOGDANOVIĆMIA BUTIGANIVA ČARAPINAMARIETA ČULJAKROMEO DŽAJIĆDORA DŽONOTEA GALIĆKARLO GLAVINIĆLAURA GUSTINLANA KALAUZTOMISLAV KREČAKPETRA KREŠIĆJOSIP LJILJANIĆANTE MASLAĆANA MASLAĆIVAN MASLAĆGABRIELA MASLAĆMARIJA MATIĆBARBARA...

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Na Veliki četvrtak završava korizmeno vrijeme, a večernjom svetom misom započinje Vazmeno trodnevlje. Evo devet najvažnijih stvari koje trebamo znati o Velikom četvrtku! 1. POČETAK VAZMENOG TRODNEVLJA Veliki četvrtak kroz dugo je vrijeme bio isključen iz...

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

SLAVLJE MUKE GOSPODNJE Veliki je petak dan na koji je žrtvovan Krist naša Pasha, kada Crkva razmišlja o muci svoga Gospodina i Zaručnika i klanja se križu,  te se spominje svog izlaska iz boka Krista usnuloga na križu i moli za spas svega svijeta. Evo...