PRVOPRIČESNICI 2008. GOD.

stu 24, 2011 | Prvopričesnici

PRVOPRIČESNICI 2008. GOD.
 
pRVOPRI-2008-w
 
Renato Biško,  Svjetlana Brajković ,  Monia Buntić, Marko Drljo,  Nikola Drljo,  Ivan Jurković,  Karlo Konjevod,  Kristina Konjevod,  Josipa Krešić, . Mateo Krešić,  Antonija Krmek,  Marija Krmek,  Ivan Lakić, Tea Maslać,  Ivana Njavro,  Ana Raič, Marin Raič, Antonela Šutalo, Paula Batinović,  Ante Bogdanović,  Andro Čamo, Anja Jogunica,  Josipa Katić,  Sara Katić,  Nikola Kalauz,  Matea Kralj,  Karlo Krmek,  Gabrijela Matić, Mislav Matuško,  Marko Miličević,  Danijel Opačak,  Marija  Opačak, Nikolina Raič, . Iva Raguž, Jurica Raguž,  Filip Šutalo, Tea Dadić, Domagoja Babić, Martina Barić, Vladmir Begušić,  Ivan Butigan, Ivona Curić,  Maja Glavinić,  Ivan Jonjić,  Josip Krešić,  Hrvoje Kuzman,  Marko Mlikota,  Lucija Mustapić, Danica Obradović,  Ante Pavlović,  Marija Raič,  Petra Raič,  Ana Raguž, Davor Stanković,  Stipe Škobo,  Nikola Vuletić