Krštenje Tomislava i Antonia

stu 13, 2011 | Vijesti

Ivan-Krstitelj-WKRŠTENJE TOMISLAVA I ANTONIA
     Branislav i Olga Lazarević r. Matuško danas, 13. studenog, krstili su malog Tomislava te sad imaju 7 djece, tri sina (Nikolu, Antonia i Tomislava) i četiri kćerke (Gabrielu, Lukreciju, Petru i Ivanu). Biskup je poslao poseban blagoslov obitelji i izrazio žaljenje što zbog važnog putovanja nije mogao uveličati ovo slavlje…- Istu radost je svakako donijelo i krštenje malog Antonia, sina Paške Leženić i Katarine r. Glavinić kojima je on četvrto dijete (Tomislav, Antonela, Martina  – i Antonio).

     Zanimljivo je,  i svakako utješno, što su ova dva mališana dvadestdeveto i trideseto krštenje do sada ove godine u župi Neum koja je sahranila tri puta manje župljana: samo desetoro.  Hvala Bogu, budućnost nam je, kako izgleda, obećavajuća…
     Uskoro ćemo dobiti i staviti na stranicu njihovo krštenje. Nek im Bog obasjava životni put!