Sv. Martin i sv. Tripun

stu 4, 2011 | Vijesti

Tripun-sv-etgiWSVETI TRIPUN IMartin-sv-W
SVETI MARTIN
     U tjednu pred naama su dva sveca koje naši župljani osobito slave: sveti Tripun (10. studenog) i sveti Martin (11. studenog).
   Sv. Tripuna slave obitelji Krmeka. U našoj župi su svete mise u kapelicama u Vranjevu Selu (u 10i)  i u Donjem Kleku (u 11 sati).
  Sv. Martina slave obitelji Krešića. Ptječu iz raznih mjesta pa nemaju  kapelice. Misu slave u župnoj crkvi u17 sati., a obiteljsko slavlje počinje koji sat kasnije

Watch

Live Stream Current Sermon

REad

News & Stories

Prvopričesnici 2023.

Prvopričesnici 2023.

IVANO BABIĆBRUNO BABIĆMIHAEL BJELOPERAJURE BOGDANOVIĆMIA BUTIGANIVA ČARAPINAMARIETA ČULJAKROMEO DŽAJIĆDORA DŽONOTEA GALIĆKARLO GLAVINIĆLAURA GUSTINLANA KALAUZTOMISLAV KREČAKPETRA KREŠIĆJOSIP LJILJANIĆANTE MASLAĆANA MASLAĆIVAN MASLAĆGABRIELA MASLAĆMARIJA MATIĆBARBARA...

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Na Veliki četvrtak završava korizmeno vrijeme, a večernjom svetom misom započinje Vazmeno trodnevlje. Evo devet najvažnijih stvari koje trebamo znati o Velikom četvrtku! 1. POČETAK VAZMENOG TRODNEVLJA Veliki četvrtak kroz dugo je vrijeme bio isključen iz...

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

SLAVLJE MUKE GOSPODNJE Veliki je petak dan na koji je žrtvovan Krist naša Pasha, kada Crkva razmišlja o muci svoga Gospodina i Zaručnika i klanja se križu,  te se spominje svog izlaska iz boka Krista usnuloga na križu i moli za spas svega svijeta. Evo...