SVI SVETI – DUŠNI DAN

lis 27, 2011 | Vijesti

SVI SVETI I DUŠNI DAN -raspored sv. misa po grobljima
 
Svijea-2-W            Na SVE SVETE svete mise su ovim rasporedom:
U 900 sati:      Župna crkva  
U 1000 sati:     groblje u  Jazini u
U 1100 sati:      groblje u Dužima
U 1500 sati:     neumska groblja pa molitva za branitelje pod Križem
U 1700 sati:     sveta misa u župnoj crkvi
Misa  u Donjem Kleku po dogovoru uz sahranu p. Vide i na sv. Tripuna 10. studenog u 1100 sati.
 
         Na DUŠNI DAN  svete mise su ovim rasporedom:
U 900 sati:       groblja na Brestici i u Vranjevu Selu
U 1000 sati:     groblja u Dračeviciama i na Kiševu
U 1100 sati:      groblje na Ilijinom Polju
U 1700 sati:    sveta misa u župnoj crkvi

Watch

Live Stream Current Sermon

REad

News & Stories

Prvopričesnici 2023.

Prvopričesnici 2023.

IVANO BABIĆBRUNO BABIĆMIHAEL BJELOPERAJURE BOGDANOVIĆMIA BUTIGANIVA ČARAPINAMARIETA ČULJAKROMEO DŽAJIĆDORA DŽONOTEA GALIĆKARLO GLAVINIĆLAURA GUSTINLANA KALAUZTOMISLAV KREČAKPETRA KREŠIĆJOSIP LJILJANIĆANTE MASLAĆANA MASLAĆIVAN MASLAĆGABRIELA MASLAĆMARIJA MATIĆBARBARA...

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Na Veliki četvrtak završava korizmeno vrijeme, a večernjom svetom misom započinje Vazmeno trodnevlje. Evo devet najvažnijih stvari koje trebamo znati o Velikom četvrtku! 1. POČETAK VAZMENOG TRODNEVLJA Veliki četvrtak kroz dugo je vrijeme bio isključen iz...

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

SLAVLJE MUKE GOSPODNJE Veliki je petak dan na koji je žrtvovan Krist naša Pasha, kada Crkva razmišlja o muci svoga Gospodina i Zaručnika i klanja se križu,  te se spominje svog izlaska iz boka Krista usnuloga na križu i moli za spas svega svijeta. Evo...