Dani kruha

lis 14, 2011 | Vijesti

otvaranje-4OTVORENA IZLOŽBA   “DANI KRUHA”

     Djeca iz osmoljetke i vrtića priredila su u župnoj dvorani humanitarnu prodajnu akciju “Dani kruha” uz pomoć svojih razrednica, razrednika i teta. Izložba je otvorena u petak  iza sv. mise jer je crkva, koja je znatno veća od dvorane bila puna posjetitelja. Dvorana je doista bila krcata, a okružje radosno.

Poslije blagoslova darova, darovatelja i posjetitelja, mnoštvo je krenulo u dvoranu gdje se doslovno tiskalo… a
ozračje je bilo veličanstveno. Hvala malenima, mama, nastavnom osoblju i tetama.Dani-kr-10-2Dani-kr-3Dani-kr-01otvaranje-3Dani-kr-5Dani-kr-4Dani-kr-2Dani-kr-6otvaranje-8

Watch

Live Stream Current Sermon

REad

News & Stories

Prvopričesnici 2023.

Prvopričesnici 2023.

IVANO BABIĆBRUNO BABIĆMIHAEL BJELOPERAJURE BOGDANOVIĆMIA BUTIGANIVA ČARAPINAMARIETA ČULJAKROMEO DŽAJIĆDORA DŽONOTEA GALIĆKARLO GLAVINIĆLAURA GUSTINLANA KALAUZTOMISLAV KREČAKPETRA KREŠIĆJOSIP LJILJANIĆANTE MASLAĆANA MASLAĆIVAN MASLAĆGABRIELA MASLAĆMARIJA MATIĆBARBARA...

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Na Veliki četvrtak završava korizmeno vrijeme, a večernjom svetom misom započinje Vazmeno trodnevlje. Evo devet najvažnijih stvari koje trebamo znati o Velikom četvrtku! 1. POČETAK VAZMENOG TRODNEVLJA Veliki četvrtak kroz dugo je vrijeme bio isključen iz...

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

SLAVLJE MUKE GOSPODNJE Veliki je petak dan na koji je žrtvovan Krist naša Pasha, kada Crkva razmišlja o muci svoga Gospodina i Zaručnika i klanja se križu,  te se spominje svog izlaska iz boka Krista usnuloga na križu i moli za spas svega svijeta. Evo...