Mihael

ruj 27, 2011 | Vijesti

 
Mihael-4
Blagdan sv. Mihaela
 
     U četvrtak 29. rujna slavimo sv. Mihaela Arkanđela. Tko je sv. Mihael? Ime mu otrkiva bit, nakon Luciferove pobune protiv Boga poveo je dobre anđele u obranu Božje časti govoreći MI-HA-EL = Tko je kao Bog! Zaštitnik je trebinjske biskupije, a u cijelom kršćanskom svijetu zaštitnik policije. Pozivamo i našu policiju na sv. misu na svetkovinu sv. Mihaela u 19 sati…     Na slici: sv. Mihovil, crkva Gospe od Zdravlja u Neumu, Srećko Kriste – nacrt za mozaik

Watch

Live Stream Current Sermon

REad

News & Stories

Prvopričesnici 2023.

Prvopričesnici 2023.

IVANO BABIĆBRUNO BABIĆMIHAEL BJELOPERAJURE BOGDANOVIĆMIA BUTIGANIVA ČARAPINAMARIETA ČULJAKROMEO DŽAJIĆDORA DŽONOTEA GALIĆKARLO GLAVINIĆLAURA GUSTINLANA KALAUZTOMISLAV KREČAKPETRA KREŠIĆJOSIP LJILJANIĆANTE MASLAĆANA MASLAĆIVAN MASLAĆGABRIELA MASLAĆMARIJA MATIĆBARBARA...

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Na Veliki četvrtak završava korizmeno vrijeme, a večernjom svetom misom započinje Vazmeno trodnevlje. Evo devet najvažnijih stvari koje trebamo znati o Velikom četvrtku! 1. POČETAK VAZMENOG TRODNEVLJA Veliki četvrtak kroz dugo je vrijeme bio isključen iz...

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

SLAVLJE MUKE GOSPODNJE Veliki je petak dan na koji je žrtvovan Krist naša Pasha, kada Crkva razmišlja o muci svoga Gospodina i Zaručnika i klanja se križu,  te se spominje svog izlaska iz boka Krista usnuloga na križu i moli za spas svega svijeta. Evo...