Nagrađeni ministranti 2011. god.

ruj 20, 2011 | Ministranti

NAGRAĐENI MINISTRANTI 2011. GODINE

vJETR-2

Min-vjetrVODSTVO – srednjoškolci:         Marin,  Kristijan,  Đuro, Jure. (u godini R. Boškovića primit će novu knjigu o njegovu porijeklu iz našeg kraja)

NAGRAĐENI ZA MINISTRIRANJE SVAKI DAN TIJEKOM LJETA:

Antonio Lazarević, 120, Nikola Lazarević 110, Marko Drljo, 86, Nikola Drljio 78, Matej Koncul 82, Antonio Krmek 69, Marin Marčinko 67, Jurica Raguž 52, Hrvoje Kuzman 46, Josip Kalauz, Marijan Klišanin.  maleni: Luka Kuzma,  Marin Kuzman gost: Mihael JozićVJETR-3

 NAGRAĐENI ZA MINISTRIRANJE NEDJELJOM

Josip Kalauz, Nikola Vuletić, Davor Zovko, Ante Bogdanović, Ivan Bogdanović, Ivan Konjevod,, Karlo Konjevod, Ivan Njavro, Ivan Sentić, Marin Raić, Dario Šutalo, Željko Šutalo, Nikola Kalauz, Kristijan Butigan, Mihael Marić, Stjepan Matić, Marijan Klišanin, Karlo Bender, Stjepan Matić, Neđo Mišković, Josip Mišković, Josip Nikolić, Josip Jurković, Antonio Milanović, Andrej Glavinić, David Begušić, Alen CvitvJETR-5anović, Marin Butigan, Milan Buntić, Marin Menalo, Marko Bender, Ante Šutalo, Roko Begušić, Vlado Begušić, Mateo Škurla, Ivan Sentić, Mario Opačak, Daniel Opačak, Luciano Raguž, Zvono Matuško, Ivan Raič, Bruno Glavinić, Jurica Glavinić, Josip Krešić, vJETR-4Tomo Marenić, Ivan Jonić, Nikola Raič, Leo Pavlović, Ivan Babić, Mario Pavlović, Marin Pavlović,

)

Watch

Live Stream Current Sermon

REad

News & Stories

Prvopričesnici 2023.

Prvopričesnici 2023.

IVANO BABIĆBRUNO BABIĆMIHAEL BJELOPERAJURE BOGDANOVIĆMIA BUTIGANIVA ČARAPINAMARIETA ČULJAKROMEO DŽAJIĆDORA DŽONOTEA GALIĆKARLO GLAVINIĆLAURA GUSTINLANA KALAUZTOMISLAV KREČAKPETRA KREŠIĆJOSIP LJILJANIĆANTE MASLAĆANA MASLAĆIVAN MASLAĆGABRIELA MASLAĆMARIJA MATIĆBARBARA...

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Na Veliki četvrtak završava korizmeno vrijeme, a večernjom svetom misom započinje Vazmeno trodnevlje. Evo devet najvažnijih stvari koje trebamo znati o Velikom četvrtku! 1. POČETAK VAZMENOG TRODNEVLJA Veliki četvrtak kroz dugo je vrijeme bio isključen iz...

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

SLAVLJE MUKE GOSPODNJE Veliki je petak dan na koji je žrtvovan Krist naša Pasha, kada Crkva razmišlja o muci svoga Gospodina i Zaručnika i klanja se križu,  te se spominje svog izlaska iz boka Krista usnuloga na križu i moli za spas svega svijeta. Evo...