Branitelji

ruj 6, 2011 | Vijesti

KriNE ZABORAVIMO NAŠE POKOJNE BRANITELJE!

Pozivamo župnu zajednicu na komemoraciju naših pokojnih branitelja. i proslavu 20-godišnjice osnivanja HVO-a.u srijedu 7. rujna 2011. godine
Program: u 1700 sati misno slavlje u župnoj crkvi Gospe od Zdravlja koje će predvoditi župnik u koncelebraciji s prisutnim svećenicima. Poslije misnog slavlja pohodite će se spomen-obilježje, križ poviše Neuma, gdje ćemo se pomoliti za pokojne branitelje i položiti vijenac. Komemoracija završava druženjem u ljetnom vrtu hotela ZENIT.

Watch

Live Stream Current Sermon

REad

News & Stories

Prvopričesnici 2023.

Prvopričesnici 2023.

IVANO BABIĆBRUNO BABIĆMIHAEL BJELOPERAJURE BOGDANOVIĆMIA BUTIGANIVA ČARAPINAMARIETA ČULJAKROMEO DŽAJIĆDORA DŽONOTEA GALIĆKARLO GLAVINIĆLAURA GUSTINLANA KALAUZTOMISLAV KREČAKPETRA KREŠIĆJOSIP LJILJANIĆANTE MASLAĆANA MASLAĆIVAN MASLAĆGABRIELA MASLAĆMARIJA MATIĆBARBARA...

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Na Veliki četvrtak završava korizmeno vrijeme, a večernjom svetom misom započinje Vazmeno trodnevlje. Evo devet najvažnijih stvari koje trebamo znati o Velikom četvrtku! 1. POČETAK VAZMENOG TRODNEVLJA Veliki četvrtak kroz dugo je vrijeme bio isključen iz...

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

SLAVLJE MUKE GOSPODNJE Veliki je petak dan na koji je žrtvovan Krist naša Pasha, kada Crkva razmišlja o muci svoga Gospodina i Zaručnika i klanja se križu,  te se spominje svog izlaska iz boka Krista usnuloga na križu i moli za spas svega svijeta. Evo...