Gospa od Zdravlja

kol 13, 2011 | Vijesti

Gospa-OK-OKGOSPA OD ZDRAVLJA  – RADOST NAŠA I  UTJEHA

Svečano smo proslavili patron našer župe, blagdan Gospe od Zdravlja. Misno slavlje predvodio je naš biskup mons. Ratkko Perić uz koncelebraciju više svećenika. Pod misom je podijelio sakramenat sv. potvrde 60 mladih. Misno slavlje je pratio župni zbor pod vodstvom s. Tereze uz sudjelovanje zbora mladih pod vodstvom Marija Solde. Biskupa i ostale goste na početku slavlja pozdravio je don Ivica, a krizmanici su mu uručili prigodni poklon. Svima je čestitao blagdan na kraju slavlja don Zdravko. Crkva je bila prepuna, mnogi su morali pratiti slavlje ispred crkve preko jakih zvučnika. Svima a osobito krizmaniocima česitamo. – Fotose ćemo objavitio čim nam pristignu.

Watch

Live Stream Current Sermon

REad

News & Stories

Prvopričesnici 2023.

Prvopričesnici 2023.

IVANO BABIĆBRUNO BABIĆMIHAEL BJELOPERAJURE BOGDANOVIĆMIA BUTIGANIVA ČARAPINAMARIETA ČULJAKROMEO DŽAJIĆDORA DŽONOTEA GALIĆKARLO GLAVINIĆLAURA GUSTINLANA KALAUZTOMISLAV KREČAKPETRA KREŠIĆJOSIP LJILJANIĆANTE MASLAĆANA MASLAĆIVAN MASLAĆGABRIELA MASLAĆMARIJA MATIĆBARBARA...

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Na Veliki četvrtak završava korizmeno vrijeme, a večernjom svetom misom započinje Vazmeno trodnevlje. Evo devet najvažnijih stvari koje trebamo znati o Velikom četvrtku! 1. POČETAK VAZMENOG TRODNEVLJA Veliki četvrtak kroz dugo je vrijeme bio isključen iz...

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

SLAVLJE MUKE GOSPODNJE Veliki je petak dan na koji je žrtvovan Krist naša Pasha, kada Crkva razmišlja o muci svoga Gospodina i Zaručnika i klanja se križu,  te se spominje svog izlaska iz boka Krista usnuloga na križu i moli za spas svega svijeta. Evo...