VIS-ovi: Zvijezda mora

ožu 5, 2011 | Zborovi

U neumskoj župi već dugi niz godina svake nedjelje na misi mladih pjevaju mnogobrojni VIS koji djeluju u župi. Već od samog dolaska za župnika u Neumu don Ivica Puljić je pokrenuo ovaj projekt i do dan danas ne prođe niti jedna misa mladih a da ne pjeva i svira neki od bendova. U ovih 15 godina u župi je djelovalo mnogo sastava, a ovim vam putem predstavljamo trenutno aktivne vokalno instrumentlane sastave.

VIS Gabriel

U sastavu VIS Gabriel pjevaju: Ana Matuško, Karla Glavinić, Sra Polojac, Ana Brać, Gabrijela Krmek, Iva Vuletić, Petra Raguž, Patricija Babić, Eva Blažević, Maja Raič, Leonarda Škobo, Martina Pavlović i Karla Prkačin

VIS Ave Maria

U sastavu VIS Ave Maria pjevaju: Ivana Škobo, Barbara Begušić, Marija Magdalena Šutalo, Nada Previšić, Iva Krešić, Ana Šutalo, Petra Babić

VIS Mali Anđeli

U sastavu VIS Mali Anđeli pjevaju: Anđela Previšić, Antonia Lazarević, Ivan Njavro, Matea Marić, Petra Kalauz, Monika Matić, Ankica Katić

VIS Angelus

U sastavu VIS Angelus pjevaju: Anja Jogunica, Iva Raguž, Marija Opačak, Matea Kralj, Petra Raič, Josipa Krešić, Antonia Krmek.

VIS Rafael

U sastavu VIS Rafael pjevaju: Josipa Knežević, Doris Konjevod, Petra Džono, Ana Marić, Nikolina Gustin, Teo Maslać

VIS Prijatelji Malenih

U sastavu VIS Prijatelji Malenih pjevaju: Helena Džakula, Anamarija Raguž, Petra Bačić, Ana Prkačin, Lorena Terzić, Ana Raič

VIS Zvijezda Mora

VIS Zvijezda Mora je sastav koji najdulje djeluje u župi. Osnovan je 2002. i prvu postavu Zvijezde Mora činili su Mario Soldo, Kristijan Jogunica, Andrea Džakula, Ivana Obradović i Janja Kralj. Zajedno su djelovali skoro 7 godina. U tih sedam godina nastupali su u mnogim župama, zatim na raznim kulturnim događanjima u neumu i Hercegovini. Za prvih 5 godina svog djelovanja izdali su i svoj CD na kojem se nalazi 12 pjesama koje su stvarali tokomsvog rada. Zbog obaveza u školovanju na fakultetima članovi VIS Zvijezda Mora morali su napustiti sastav. Današnji sastav VIS-a Zvijezda Mora čine: Anja Jogunica, Josipa Knežević, Ana Raič, Ana Prkačin, Anica Knežević, Helena Džakula i Mario Soldo kao njihov voditelj.