Održan tradicionalni malonogometni turnir Neum 2011

velj 25, 2010 | Vijesti

turnir_2Održan tradicionalni malonogometni turnir Neum 2011

U organizaciji Ivana Matića, Jerke Sentića i Dražena Kalauza početkom kolovoza započeo je već tradicionalni malonogometni turnir u čast obilježavanja dana općine i patrona župe Nem, blagdana Gospe od Zdravlja.

Na turniru koji je započeo 7. kolovoza i trajao dva tjedna nastupilo je 16 ekipa podijeljenih u 4 grupe. Do završnice su došle četiri ekipe: MNK Žrnjevo, Neretvanac, Soldo Metali i Žuta podmornica. U finalu koje je igrano u petak 26.08.2011 u 21:00 na sportskom terenu hotela Zenit sastali su se ekipa MNK Žrnjevo i Soldo Metali. Sa rezultatom 5:3 bila je bolja ekipa Soldo Metali iz Širokog Brijega, dok je treće mjesto osvojila ekipa Neretvanca koja je u utakmici za treće mjesto svladala Žutu podmornicu. Najbolji igrač turnira je proglašen Sandro Salacan, najbolji strijelac Ruđer Bošković, najbolji golaman je Božo Soldo i za najboljem mladog igrača proglašen je Kristijan Bjelopera.

Generalni pokrovitelji malonogometnog turnira su bili općina Neum i hotel Zenit. Tijekom cijelog turnira posjećenost je bila vrlo dobra, a u finalu su organizatori napravili i jdnu humanitarnu akciju. Sav prihod od ulaznica su donirali za izgradnju zvonika na novoj crkvi u Neumu. Zahvaljujemo im se i neka ih dragi Bog blagoslovi.

{rokbox album=|turnir2011| title=|Održan tradicionalni malonogometni turnir Neum 2011.| thumbcount=|12|}images/stories/vijesti/turnirmn/*{/rokbox}

Watch

Live Stream Current Sermon

REad

News & Stories

Prvopričesnici 2023.

Prvopričesnici 2023.

IVANO BABIĆBRUNO BABIĆMIHAEL BJELOPERAJURE BOGDANOVIĆMIA BUTIGANIVA ČARAPINAMARIETA ČULJAKROMEO DŽAJIĆDORA DŽONOTEA GALIĆKARLO GLAVINIĆLAURA GUSTINLANA KALAUZTOMISLAV KREČAKPETRA KREŠIĆJOSIP LJILJANIĆANTE MASLAĆANA MASLAĆIVAN MASLAĆGABRIELA MASLAĆMARIJA MATIĆBARBARA...

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Na Veliki četvrtak završava korizmeno vrijeme, a večernjom svetom misom započinje Vazmeno trodnevlje. Evo devet najvažnijih stvari koje trebamo znati o Velikom četvrtku! 1. POČETAK VAZMENOG TRODNEVLJA Veliki četvrtak kroz dugo je vrijeme bio isključen iz...

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

SLAVLJE MUKE GOSPODNJE Veliki je petak dan na koji je žrtvovan Krist naša Pasha, kada Crkva razmišlja o muci svoga Gospodina i Zaručnika i klanja se križu,  te se spominje svog izlaska iz boka Krista usnuloga na križu i moli za spas svega svijeta. Evo...