Održan tradicionalni malonogometni turnir Neum 2011

velj 25, 2010 | Vijesti

turnir_2Održan tradicionalni malonogometni turnir Neum 2011

U organizaciji Ivana Matića, Jerke Sentića i Dražena Kalauza početkom kolovoza započeo je već tradicionalni malonogometni turnir u čast obilježavanja dana općine i patrona župe Nem, blagdana Gospe od Zdravlja.

Na turniru koji je započeo 7. kolovoza i trajao dva tjedna nastupilo je 16 ekipa podijeljenih u 4 grupe. Do završnice su došle četiri ekipe: MNK Žrnjevo, Neretvanac, Soldo Metali i Žuta podmornica. U finalu koje je igrano u petak 26.08.2011 u 21:00 na sportskom terenu hotela Zenit sastali su se ekipa MNK Žrnjevo i Soldo Metali. Sa rezultatom 5:3 bila je bolja ekipa Soldo Metali iz Širokog Brijega, dok je treće mjesto osvojila ekipa Neretvanca koja je u utakmici za treće mjesto svladala Žutu podmornicu. Najbolji igrač turnira je proglašen Sandro Salacan, najbolji strijelac Ruđer Bošković, najbolji golaman je Božo Soldo i za najboljem mladog igrača proglašen je Kristijan Bjelopera.

Generalni pokrovitelji malonogometnog turnira su bili općina Neum i hotel Zenit. Tijekom cijelog turnira posjećenost je bila vrlo dobra, a u finalu su organizatori napravili i jdnu humanitarnu akciju. Sav prihod od ulaznica su donirali za izgradnju zvonika na novoj crkvi u Neumu. Zahvaljujemo im se i neka ih dragi Bog blagoslovi.

{rokbox album=|turnir2011| title=|Održan tradicionalni malonogometni turnir Neum 2011.| thumbcount=|12|}images/stories/vijesti/turnirmn/*{/rokbox}