Svečano smo proslavili blagdan Svetog Ante

velj 25, 2010 | Vijesti

Za-W-00-0

Proslava blagdana Svetog Ante

Svečano smo proslavili blagdana Svetog Ante

Blagdan sv. Ante 13. lipnja 2011. god. svečano smo proslavili uz njegovu crkvu.Misa uočnica 12. lipnja vila je veoma posjećena, svećenici su ispovijedali više od pola sata. Po svemu sudeći puka je na uočnici bilo i  više nego na sam blagdan.Read More

Prije svega zato što je uočnica bila u nedjelju a sam blagdan u ponedjeljak, ali i zato što su domaćice i domaćini prevbiše okupirani gostima… Misu je pratio župksi zbor, predvodio je don. Ivica uz pkoncelebraciju don Zdravka. Posebnost su bili maleni iz Vrtića koje je uprava dovela na ovo slavlje, a donijeli su sv. Anti na poklon jedan lijepi ljiljan.

Blagdan sv. Ante 13. lipnja 2011. god. svečano smo proslavili uz njegovu crkvu.Misa uočnica 12. lipnja vila je veoma posjećena, svećenici su ispovijedali više od pola sata. Po svemu sudeći puka je na uočnici bilo i  više nego na sam blagdan.Read More

{rokbox album=|Sveti Ante| title=|Proslava blagdana Svetog Ante| size=|600 450|}images/stories/vijesti/Sveti_Ante/Za-W-01.jpg{/rokbox}{rokbox album=|Sveti Ante| title=|Proslava blagdana Svetog Ante| size=|600 450|}images/stories/vijesti/Sveti_Ante/Za-W-02.jpg{/rokbox}{rokbox album=|Sveti Ante| title=|Proslava blagdana Svetog Ante| size=|600 450|}images/stories/vijesti/Sveti_Ante/Za-W-03.jpg{/rokbox}